Terapia anti aging, realizowana w klinice medycyny estetycznej Iwony Jamroży

Terapia anti aging, realizowana w klinice medycyny estetycznej Iwony Jamroży

Terapia przeciwstarzeniowa, realizowana w klinice medycyny estetycznej Iwony Jamroży przynosi świetne efekty. Prewencyjne zabiegi sprawdzają się bardzo dobrze w wypadku osób młodych i w średnim wieku, w celu odmłodzenia. Do rewitalizacji dochodzi za sprawą autologicznej terapii komórkowej, opierającej się na stymulacji czynników wzrostu umieszczonych w specyfiku PRP. Umieszczone są w nim także leukocyty, mające oddziaływanie przeciwbakteryjne i podwyższające odpowiedź immunologiczną tkanek.

Podanie PRP powoduje, że dochodzi do mocnej odbudowy skóry we wszystkich jej warstwach. Równocześnie poprawia się elastyczność, gładkość, koloryt oraz kondycja naskórka. Czynniki wzrostu wpływają na: rozwój komórek macierzystych, wzrost syntezy kolagenu, angiogenezę, proliferację komórek naskórka oraz stworzenie nowych włókien kolagenowych i elastylowych. Doskonale sprawdzi się to na takich fragmentach ciała jak: czoło, policzki, fałdy nosowo – wargowe, szyja, dekolt, dłonie oraz okolice oczu.

Szczegółowy opis wszystkich zabiegów z tej kategorii umieszczony jest na witrynie kliniki. Jego właścicielka również udziela odpowiedzi w temacie zabiegu, a po konsultacji z pacjentką w gabinecie zadecyduje, jaka ma być częstotliwość zabiegu. Można też korzystać z innych technik takich jak medycyna estetyczna lublin, a o tym, jakie przynoszą one skutki można przeczytać pod adresem https://www.iwonajamrozy.com i szybko rezerwować wizytę.

Gabinet medycyny estetycznej Iwony Jamroży, ma sporo dobrych opinii. Warto się tutaj zgłosić, o ile chce się zadbać o swój wygląd. Eksperci podejmują się: likwidacji zmarszczek z wykorzystaniem toksyny botulinowej, mezoterapii igłowej, zabiegów z wykorzystaniem osocza i fibryny bogatopłytkowej i zabiegów z wykorzystaniem peelingów o zastosowaniu medycznym. Zabiegi są precyzyjnie opisane i można zobaczyć, z jakiego sprzętu robią użytek lekarze do ich przeprowadzenia.

Powrót do góry