Specjalistyczna implantoprotetyka stomatologiczna

Specjalistyczna implantoprotetyka stomatologiczna

Nowocześnie zarządzana klinika dentystyczna w Katowicach – Citistom proponuje sporo usług dentystycznych, z dowolnych dyscyplin. W miejscu takim proponowany jest pełen zakres usług prywatnej praktyki stomatologicznej a także w ramach kontraktu Narodowego Funduszu Zdrowia. Jeśli pacjenta zainteresuje korona porcelanowa to w gabinecie może liczyć też na leczenie mające na celu nakładanie korony. Porcelanowa korona zęba jest jedną z technik uzupełniania częściowych albo całościowych ubytków w uzębieniu. Jest to technika droga, lecz daje świetne efekty.

Zrobione z porcelany korony zaliczają się do trwałych, wyglądają bardzo naturalnie oraz zapewniają pacjentom najwyższy komfort. Korona protetyczna może zastępować cały ząb albo jedynie jego część. Przykładowo, gdy ząb jest przebarwiony albo jest ukruszony, koronę nakłada się na pozostałą część zęba własnego pacjenta. Jeżeli chodzi o całościową utratę zęba, korona jest wówczas zamocowana na implancie. Zależnie od materiału z jakiego wykonany jest implant, korony dzieli się na: mocowane na metalu a także przymocowane na cyrkonie. Barwę korony dopasowuje się do wybarwienia zębów naturalnych, za pomocą wzornika kolorów.

Dzięki temu wyglądają one potem jak naturalne zęby klienta. W gabinecie doświadczeni dentyści korzystają z najnowszych technologii leczenia, by móc pomagać chorym z brakiem uzębienia. Eksperci mają dużą wiedzę z zakresu implantologii, a wszystkie świadczenia nie wywołują bólu. Chorzy mają świadomość, że w centrum stomatologicznym będą leczeni w komfortowych warunkach.

W czasie pierwszej konsultacji stomatolog ustali indywidualny plan leczenia. Tylko po akceptacji ze strony pacjenta rozpoczyna się leczenie. Decydując się na rozpoczęcie leczenia w Citistom, wie się o tym, że podejmuje się słuszną decyzję. Dentyści mają dużą wiedzę oraz ciągle się dokształcają. To znaczy, że pacjenci mogą poczuć się bezpiecznie, bo wdrożone są reguły jakie mają na celu zachować kompletną sterylność i wpływać na wygodę pacjenta.

Powrót do góry