Profesjonalnie wykonywany makijaż permanentny brwi w London Esthetics

Profesjonalnie wykonywany makijaż permanentny brwi w London Esthetics

Profesjonalnie wykonywany makijaż permanentny brwi w London Esthetics, czyli w działającym na terenie Katowic gabinecie medycyny estetycznej to usługa na jaką zdecydowanych jest coraz więcej klientek. Wiedzą one, że w ten sposób otrzymają idealną oprawę oka. Odpowiedni kształt brwi oka spowoduje, że spojrzenie stanie się świeże i atrakcyjniejsze. Równocześnie podkreślone będzie piękno całej twarzy. Samodzielne wykonanie takiego zabiegu może być dużym wyzwaniem, a więc opłaca się zgłaszać się do ekspertów, jacy mają niemałe doświadczenie.

Kształt brwi będzie współgrał z konturami twarzy. Makijaż permanentny brwi to gwarancja dla każdej klientki, że zauważalnie zmniejszy się czas, jaki spędzi ona rano przy lustrze. To również bardzo dobre rozwiązanie dla pacjentek, które systematycznie uczęszczają na tradycyjną regulację brwi oraz hennę do kosmetyczek. Mikropigmentacja brwi jest coraz częściej dobieranym zabiegiem.

Jeszcze do niedawna kojarzyła się z bólem, lecz nie jest to prawdziwe. Co ciekawe, z takiego zabiegu z chęcią korzystają nie tylko panie, lecz również klienci. Każdy, kto jest zainteresowany zabiegiem zobowiązany jest zgłaszać się do kliniki na konsultację. Ekspert zaznajomi się z oczekiwaniami klientki lub pacjenta, a kolejno dopasuje najlepszą technikę dla danego rodzaju skóry. Pierwsza wizyta zabiegowa trwa około 2 godzin.

Wówczas zostaną także udzielone wiadomości w temacie gojenia oraz opieki pozabiegowej. Specjalista medycyny estetycznej wyrysuje kształt brwi a także uzgodni z osobą zainteresowaną barwę, grubość i typ pociągnięcia. Po uzgodnieniu wszystkiego oraz akceptacji, makijaż zostanie wykonany. Specjaliści przekażą także informację o tym, kiedy klient lub pacjentka mają zgłosić się na poprawkę. Dopigmentowanie odbywa się zazwyczaj miesiąc po pierwszym zabiegu. Po zabiegu może powstać niewielkie zaczerwienienie w okolicach brwi i oczu. Kompletne utrwalanie pigmentacji potrwa parę tygodni. Po dopigmentowaniu rezultat utrzyma się przez około 12 miesięcy. Klientki decydują się na powtórzenie zabiegu mniej więcej co 2 lata. Kiedy po zrealizowaniu zabiegu przestrzega się reguł odnoszących się co do pielęgnacji oraz higieny, nie ma mowy o jakichkolwiek niedogodnościach.

Powrót do góry