Profesjonalne świadczenia medyczne z dyscypliny ortopedii w Sports Medic

Profesjonalne świadczenia medyczne z dyscypliny ortopedii w Sports Medic

Wyspecjalizowane usługi lekarskie z dziedziny ortopedii w Sports Medic to propozycja w ofercie ośrodka medycznego na jaką nad wyraz często zdecydowani są pacjenci. Ortopedia Wrocław jest tutaj realizowana na wysokim poziomie. Głównie odbywa się diagnozowanie oraz leczenie schorzeń narządu ruchu, jakie dotyczą stawów, mięśni oraz kości.

Doświadczeni specjaliści ortopedii zajmują się poprawą wad postawy, terapią wad rozwojowych, związanych z narządem ruchu i przywróceniem go do pełnej sprawności. Dotyczy to tak samo dzieci oraz dorosłych. W placówce stosowane są innowacyjne metody leczenia i pacjenci mogą chwalić się doskonałymi efektami leczenia. W zależności od przypadku, stosowane są tak samo techniki inwazyjne, jak i w mniejszym stopniu inwazyjne. Ortopedzi wiedzą, jak ważne jest kompleksowe ukierunkowanie do chorego.

Dlatego, o ile będzie to niezbędne, skierują go na konsultację do specjalistów z innych dziedzin. Wybitni lekarze podwyższają własne kompetencje i nie jest dla nich trudne zajęcie się wyjątkowo skomplikowanymi pacjentami. W Sports Medic podejmowane są zabiegi chirurgiczne dotyczące traumatologii.

Inne części oferty to: konsultacje telefoniczne, konsultacje specjalistyczne w zakresie ortopedii sportowej, zabiegi chirurgiczne kolan, barku, ręki, stawu skokowego, stopy, badanie ultrasonograficzne narządu ruchu, kompletna diagnostyka oraz wdrożenie indywidualnego procesu usprawniania narządu ruchu, leczenie schorzeń z użyciem osocza bogatopłytkowego, leczenie z wykorzystaniem fibryny bogatopłytkowej, diagnoza i leczenie wrodzonych i rozwojowych wad stawów biodrowych, badania preluksacyjne dzieci i niemowląt, jak i przystosowanie ortez, stabilizatorów, kul i pasów. Kiedy ktoś będzie skarażyć się na choroby narządu ruchu to musi umówić się na konsultację. Dokładnie opracowany harmonogram leczenia przynosi doskonałe wyniki. Nie jest znaczące, na ile skomplikowany jest przypadek, można oczekiwać na rzetelną pomoc lekarską.

Powrót do góry