Oprawa poligraficzna dla każdego wesela

Oprawa poligraficzna dla każdego wesela

Oprawa poligraficzna dla każdego wesela dostępna jest w pracowni Margo & Bees. Bogata oferta wedding invites obejmuje: zaproszenia ślubne z motywem kwiatów, zaproszenia ślubne glam, zaproszenia ślubne jednokartkowe, zaproszenia ślubne eko, zaproszenia ślubne dla rodziców, zaproszenia ślubne klasyczne, zaproszenia ślubne ze zdjęciem, zaproszenia ślubne eleganckie, zaproszenia ślubne w stylu rustykalnym, niebanalne zaproszenia ślubne, proste zaproszenia ślubne, zaproszenia na ślub cywilny, zaproszenia ślubne boho, zaproszenia ślubne w stylu geometrycznym, zaproszenia ślubne z motywem pory roku, zaproszenia ślubne stylizowane na dawne czasy, zaproszenia ślubne koronkowe, modernistyczne zaproszenia ślubne, ręcznie pomalowane zaproszenia na ślub, przezroczyste zaproszenia ślubne oraz zaproszenia ślubne wycinane.

Jeżeli narzeczeni w tak dużym katalogu nie znajdą odpowiedniego zaproszenia, to mogą decydować się na składanie zamówień indywidualnych. Na życzenie klientów personalizowane zaproszenia mogą być uzupełniane o nazwiska gości, datę i miejsce ślubu oraz wesela.

Zaproszenia z Margo & Bees szybko sugerują gościom, w jakiej stylistyce będzie zachowane wesele. Projektanci przy wykonaniu zaproszeń wykorzystają własne dotychczasowe doświadczenie a także zasugerują się aktualnymi trendami. Urozmaicona oferta pozwoli zrealizować zlecenia dla osób o różnym guście. Na dodatek, w pracowni tworzone są: kartki magnetyczne z datą ślubu, przywieszki do upominków dla gości a także księgi pamiątkowe, jakie goście weselni uzupełnią w dniu zaślubin. Można też zamawiać winietki, zawieszki na alkohol a także pudełka na koperty.

Zamawianie zaproszeń na stronie jest proste. Wystarczy przejrzeć wszystkie propozycje i wybrać najciekawsze zaproszenia. Kolejno, instrukcja poprowadzi klientów przez kolejne działania. Przed finalizacją zakupów opłaca się sprawdzać, czy wszystko jest bezbłędnie uzupełnione, a szczególnie ilość sztuk oraz informacje na zaproszeniach. Można także omówić całość z projektantami Margo & Bees.

Powrót do góry