Czy warto uwieść byłą i ją odzyskać?

Czy warto uwieść byłą i ją odzyskać?

Wśród przeróżnych sfiksowanych pomysłów celuje w rankingach ten, jaki przedstawia sposób na podryw. Na czym polega owa koncepcja? Założenie jest takie: podryw dziewczyny zawsze wygląda tak samo – rozmawiamy, robimy właściwe wrażenie, pokazujemy się z najważniejszej strony oraz tak dalej. Jednakowoż norma określająca sposób na podryw ma na celu zwrócenie na nas uwagi. Szeroko znana jest norma mówiąca o tym, iż pierwsze trzydzieści sekund jest kluczowe w ocenie człowieka. Nie mamy okazji, aby w tym czasie przedstawić atuty naszego charakteru, a jeśli pierwsze wrażenie wypadnie kiepsko – możemy przenigdy nie posiadać takiej szansy.

Dużo zależy także od tego, czy jest to prekursorska jednostka, czy chce się na przykład odzyskać byłą – w takim wypadku gorąco zapraszamy na jak odzyskać byłą. Tutaj oczywiście pojawia się idea przeinaczania odbiorcą bodźców wizualnych. Innymi słowy uruchamiamy sposób na podryw. Sposobów jest bez liku: na hip-hopowca, człowieka posiadającego własną firmę, luzaka, na potajemnego romantyka i tak dalej. Wszystko polega na robieniu wrażenia przynależności do wskazanej klasy społecznej, którą w stworzonym przez nas mniemaniu intryguje się obiekt naszego zainteresowania. Innymi słowy – idąc do klubu hiphopowego wdziewamy się w wypasione luźne spodnie, drogie obuwie sportowe oraz markową, olbrzymią bluzę z kapturem.

Oprócz tego sporo biżuterii oraz parę dodatków. Do kompletu szeroko rozstawione nogi, kilka ruchów podpatrzonych w amerykańskich teledyskach i parę zwrotów zasłyszanych w piosenkach. Tak przygotowywani znajdujemy w klubie z czarną muzyką jakąś małolatkę, która nie zorientuje się w naszej sztuczności i mamy udany podryw na hip-hopowca. Podryw na biznesmena wymaga mniej zachodu. Wystarczy pożyczyć kosztowny samochód, ubrać się w garnitur i usiąść przy barze z kawą (w końcu prowadzimy). Niebanalne zachowanie i wygląd na pewno wzbudzi zainteresowanie naszą klarowną figurą. Parę postawionych dziewczynom drinków na pewno zadziała na którąś. Nasza hojność na pewno zostanie wynagrodzona udanym podrywem.

Powrót do góry