Bezpieczeństwo NIFTY, a więc testu nieinwazyjnego realizowanego w Blumedica

Bezpieczeństwo NIFTY, a więc testu nieinwazyjnego realizowanego w Blumedica

Możliwości, jakie przynosi test prenatalny NIFTY Plus są wszechstronne. Badanie to pozwala wykrywać szeroką gamę zaburzeń i wad płodu już od 10 tygodnia ciąży. Badanie to zalicza się do nad wyraz dokładnych, dlatego jego wykrywalność określa się na poziomie 99%. W centrum medycznym Blumedica test nifty poznań udostępniony jest w trzech wariantach: BASIC, STANDARD a także PLUS. Odróżniają się one pomiędzy sobą zakresem wykrywanych wad. W zależności od tego, jakie badanie jest wykonane, na takie także zaburzenia wskazuje. Ich szczegółowy opis znajduje się na witrynie www.

Test prenatalny NIFTY ceniony jest za dokładność pomiaru a także za to, iż jest kompleksowy i nieinwazyjny. To badanie genetyczne rekomendowane jest przyszłym mamom, a szczególnie tym, które mają powyżej 35 lat, jeżeli badanie przesiewowe ukazało u nich spore ryzyko powstania aneuploidii, jak i u takich kobiet które miały potwierdzone zaburzenia chromosomów u siebie albo w rodzinie. Dobrze będzie mieć pojęcie o tym, że zaburzenia genetyczne mogą wystąpić w każdej ciąży.

Z tego względu też wskazany test jest zalecany wszystkim kobietom, niezależnie od ich metryki i ryzyka genetycznego. Każda przyszła mama, która ma wątpliwości co do testu może skontaktować się z obsługą centrum medycznego oraz zapisać na test. Cennik za test opublikowany jest na witrynie internetowej. Badanie takie jak test NIFTY zazwyczaj wywołuje stres u pacjentki, natomiast w chwili gdy będzie ona pod opieką Blumedica, będzie miała powód wyłącznie do usatysfakcjonowania. Ośrodek z Poznania specjalizuje się w prowadzeniu ciąży, również takich z ryzykiem. Wszechstronna pomoc ginekologiczna wynika z tego, że ginekolodzy stale podwyższają kwalifikacje.

Testy genetyczne dla kobiet w ciąży są wykonywane dokładnie, a kobiety, które w nich uczestniczą mają gwarancję, że będą wzorowo otoczone troską. Szczegóły w temacie testu a także wiadomości organizacyjne opublikowane są na stronie placówki.

Powrót do góry