Apartament przy Marina Yacht Park w Gdyni

Apartament przy Marina Yacht Park w Gdyni

Yacht Park Gdynia to apartament przy Marina Yacht Park w Gdyni. Oferowane są tutaj noclegi w komfortowym i kompletnie wyposażonym obiekcie. Jeżeli ktoś w takim razie poszukuje nowoczesnego miejsca zakwaterowania, to musi skontaktować się z: MARIO COMPANY MARIUSZ BOGDANOWICZ, ul. Arkadiusza Rybickiego 4a/12, 81-340 Gdynia i przedzwonić: 601 991 980, 601991980 lub +48601991980. Mieszkanie ma zsumowaną powierzchnię 87 metrów kwadratowych. Składa się z: przestronnego pokoju dziennego, z aneksu kuchennego, dwóch oddzielnych sypialni, łazienki i garderoby.

Atutem tego apartamentu jest z pewnością balkon, jakiego powierzchnia wynosi 10 metrów. Można na nim odpoczywać i podziwiać wieczorami centrum Gdyni. Innowacyjnie wyposażone mieszkanie to miejsce, w jakim można zamieszkać szybko. Kompletnie wyposażona kuchnia, zadbana łazienka, ekskluzywna sfera odpoczynku sprawiają, że można czuć się tam, jak w domu. To doskonałe wyjście na podróż samodzielnie, dla pary, na wyjazd rodzinny albo wycieczkę z przyjaciółmi.

Każda z osób, która się w tym miejscu znajdzie, poczuje się doskonale. Ceny w sezonie i poza sezonem podane są na witrynie internetowej. Można też dowiedzieć się, czego oczekiwać, kiedy będzie się przebywało w mieszkaniu i jakie atrakcje Gdynia przygotowała. To idealne wyjście dla osób, które przebywają tutaj w celach biznesowych oraz w celach prywatnych. Obecność morza pozwoli się relaksować i skorzystać z dobroczynnego oddziaływania jodu. Strona przygotowana jest profesjonalnie, z tego powodu można dowiedzieć się, czego oczekiwać tuż po przyjeździe.

Na witrynie znajduje się użyteczny system rezerwacji, za pomocą jakiego można skontrolować, czy w konkretnym czasie apartament jest wolny. Jeśli ktoś nie zamierza mieszkać w hotelu lub pensjonacie, a ceni luksusowe warunki i kameralną atmosferę, to mieszczący się w Gdyni apartament jest idealny pod jego oczekiwania. Nocleg nad Bałtykiem w korzystnej cenie pozwoli poczuć się na wakacjach jak we własnych czterech ścianach, co ma znaczenie dla wielu osób. Yacht Park Gdynia Apartament znajduje się w centrum Gdyni, przy porcie rybackim.

Powrót do góry